Echipa

Redactor şef: Beatrice Osanu
beatrice.osanu@m.ro

Redactori:

Paula Rotaru
paula.rotaru@csid.ro

Bianca Poptean
bianca.poptean@m.ro

Madalina Dragoi
​madalina.dragoi@m.ro

Alexandra Necsoiu
​alexandra.necsoiu@m.ro

Producător video: Raluca Neagru
raluca.neagu@m.ro

Publisher: Andra Voiculescu
andra.voiculescu@2222.ro

 

http://www.csid.ro/autori/

 

Ce se intampla, doctore? – este publicat de SC TITLURI QUALITY S.R.L
Datele companiei sunt urmatoarele:
CUI RO15797801
J40/13439/2003
Sediul social: Şoseaua Fabrica de Glucoză nr. 21, parter, sector 2, Bucureşti