Magda Pălimariu, imagini spectaculoase din vacanța în Grecia. Prezentatoarea a cucerit fanii cu apariția în costum de baie

Magda Pălimariu a publicat imagini spectaculoase din vacanța în Grecia. Prezentatoarea PRO TV a fost admirată de fani pentru apariția în costum de baie și momentele alături de fiul ei.
  • Publicat:

Magda Pălimariu a atras toate privirile cu imaginile publicate din vacanța petrecută în Grecia. Prezentatoarea de la PRO TV s-a relaxat alături de fiul său, Aksel, iar fotografiile au primit numeroase reacții din partea admiratorilor.

Cunoscută pentru discreția sa, Magda Pălimariu le-a făcut o surpriză urmăritorilor de pe rețelele sociale și a publicat câteva imagini din escapada sa de vară.

Prezentatoarea rubricii Vremea de la PRO TV a ales să petreacă momente de relaxare în Grecia, alături de fiul ei, Aksel. Vedeta a apărut zâmbitoare și într-o formă fizică apreciată de fani, iar imaginile au devenit rapid apreciate de internauți.

Fanii au reacționat imediat la fotografiile din vacanță

Apariția Magdei Pălimariu în costum de baie a atras numeroase comentarii pozitive din partea celor care o urmăresc.

Printre mesajele primite s-au numărat:

„Wow, ce femeie frumoasă!” / „O frumusețe” / „O mămică superbă”.

Internauții au apreciat naturalețea prezentatoarei și energia pozitivă transmisă prin fotografiile din vacanță.

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Magda Palimariu (@magdapalimariu)

Magda Pălimariu, o mamă împlinită

Viața Magdei Pălimariu s-a schimbat în anul 2022, când a devenit mamă. În luna august a acelui an, prezentatoarea l-a adus pe lume pe Aksel, iar familia a devenit prioritatea sa.

Pentru o perioadă, vedeta a ales să pună cariera pe locul secund pentru a se dedica rolului de mamă. Ulterior, aceasta a revenit la pupitrul Știrilor PRO TV, încercând să păstreze un echilibru între viața profesională și cea personală.

„Mă bucur că am revenit la muncă pentru că iubesc ceea ce fac. Mi-a fost dor de colegii mei, de cei de acasă și chiar și de emoțiile pe care, indiferent de anii de experiență, le ai în momentul în care ești LIVE”, a declarat Magda Pălimariu.

Prezentatoarea a povestit că revenirea la televiziune a venit cu emoții, mai ales pentru că fiul său era obișnuit să o aibă mereu aproape.

„Pe de altă parte, încă am un pic inima strânsă pentru că Aksel m-a știut mereu acolo, în acești doi ani, dar cu organizare reușim să le facem pe toate. Chiar l-am luat și pe el cu mine, să vadă unde lucrez și să cunoască o parte dintre colegi”, a mai spus aceasta.

Vedeta și-a continuat și studiile

În perioada în care a lipsit de pe micul ecran, Magda Pălimariu a investit și în educație. Prezentatoarea a absolvit un master în Studii de Securitate Globală la Facultatea de Științe Politice, Filosofie și Științe ale Comunicării din cadrul Universității de Vest din Timișoara.

Astăzi, Magda continuă să combine viața de familie cu activitatea profesională, iar aparițiile sale sunt urmărite cu interes de fani.

FOTO: Instagram @magdapalimariu.

Alice Moisescu - Web-Editor
Pasiunea mea pentru frumos a început în adolescență, printre revistele Vogue și pălăriile vintage ale bunicii. Astăzi, am transformat acea fascinație într-o misiune: aceea de a te ajuta să-ți găsești propriul stil și să trăiești frumos. Pentru a înțelege secretele din spatele hainelor, ...
citește mai mult